Händler - Cheminée / Kamin / Ofen

STUDIO

Rüegg Studio Prag | Tschechien

ARDO Keramika

Viditelné sny o ohni, krby od Rüeggu

Rüegg Studio Prag | Tschechien

ARDO Keramika

Radlicka 88a
150 00 Praha 5
Tel. +420 241 443182


ardokeramika@ardokeramika.cz www.ardokeramika.cz

Öffnungszeiten

Pondělí až pátek od 9 hod do 16 hod

Po dohodě je možné sjednat návštěvu podle individuálních potřeb

Mnoho dobrých důvodů pro Rüegg Krbové Studio

Existuje mnoho dobrých důvodů, proč se rozhodnout pro krb nebo krbová kamna a mnoho dalších, proč byste si neměli v žádném případě nechat ujít návštěvu v Rüegg Kamin Studiu Praha. Celým spektrem, které nabízí Rüegg společně se svými partnery, jsou tepelné systémy zvláštního druhu. A požadavek na moderní design krbů Rüegg se odráží skvěle v Rüegg Studiu.

Dobře poradit

Pracovnice a pracovníci Studia Rüegg jsou zkušenými experty na krby, kteří se cíleně zaměřují na vaše potřeby. Poskytují rozsáhlý servis z jednoho místa a doprovází Vás od začátku na cestě k individuálnímu krbu snů.

Zelená filozofie

Co by byl moderní krb bez odpovídajících znaků ve smyslu ochrany životního prostředí a klimatu? Také v této oblasti se můžete spolehnout na kvalitu Rüegg. Veškeré výrobky Rüegg kromě toho splňují ty nejvyšší standardy kvality a předpisy podle ISO 9001-2001.

Od snu ke skutečnosti

V Rüegg studiu se sny stávají skutečností. Při plánování a nákupu krbu se můžete spolehnout na znalosti a zkušenosti pracovníků Studia Rüegg Praha. Individuální konzultace zdarma na místě, řešení na míru a ve švýcarské kvalitě. Rüegg Studio slibuje čisté potěšení z ohně.

Jste srdečně vítáni!

Vezměte nás za slovo a dohodněte si co nejlépe ihned termín.

Rüegg Studio Praha
Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha Stodůlky